transformace je přirozená cesta

Pomoc pro nevidomou paní Borýskovou

Požár, ilustrační foto

Paní Borýsková, první nevidomá klientka transformační terapie, na Nový rok 2011 kompletně vyhořela. Přišla o veškerý majetek včetně střechy nad hlavou, počítač i mobil, a první dny nového roku strávila s popáleninami v nemocnici. Se svým rovněž nevidomým manželem nyní bydlí v téměř nezařízeném sociálním bytě. Viz též Nevidomí manželé se chtěli potěšit prskavkou, od jiskry vyhořeli.

Paní Borýsková udělala v terapii obrovský pokrok, mimo jiné dokázala po osmi letech trvalého užívání vysadit antidepresiva, viz její příspěvky Transformace v temnotách, Kam jsi mě to temnotou dovedla, moje touho?, Klika v životě a Kdo se bojí, nesmí do lesa.

Stávající situace je pro ni zatěžkávací zkouškou, o jakou by nikdo nestál. Z mého pohledu ji zvládá naprosto excelentně. Chcete-li jí pomoci, hodilo by se toto:

  • finanční výpomoc přímo na účet paní Borýskové...

Sbírka již byla ukončena. Všem, kteří přispěli, velmi děkuji.

Jan Havelka, 28. 3. 2011   

 

Zde je poděkování od paní Borýskové.

 

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa