transformace je přirozená cesta

Konzultace po Skypu a telefonu

Transformační terapie obvykle probíhá formou osobních setkání, ale řadu věcí lze konzultovat i dálkově, čili po Skypu nebo po telefonu, což může zejména mimopražským klientům významně ušetřit čas i cestovní náklady.

Dálkové konzultace poskytujeme jako součást standardní transformační terapie nebo jako samostatnou konzultaci.

  • V rámci standardní terapie můžeme domluvit libovolný počet sezení formou dálkové konzultace. Osvědčuje se dálkovými konzultacemi terapii spíše začínat a pro pozdější sezení si domluvit osobní setkání. Dálkové konzultace lze s osobními setkáními libovolně střídat.
  • Samostatná konzultace je nabízena těm, kdo nepotřebují standardní terapii, ale pouze konzultaci na určité téma. Domlouvá se na jednotlivé hodiny. Při samostatné konzultaci se věnujeme pouze tématu, které navrhuje klient, a neaspirujeme na terapeutický zisk.

Dálkovou konzultaci je třeba domluvit i zaplatit s dostatečným předstihem tak, aby platba stačila dorazit na účet včas, viz online platba.

Cena samostatné dálkové konzultace je 2600 Kč za hodinu.

Technické řešení dálkové konzultace

  • Skype – bezplatná počítačová telefonie – je nejpohodlnějším médiem všude tam, kde má klient k dispozici dostatečně rychlé a spolehlivé připojení k internetu. Uživatelské jméno pro transformační terapii na skypu je jhavelka (tento kontakt je určen pouze pro předem dojednaná terapeutická sezení, děkuji za pochopení).
  • Telefon – lze volat na číslo 603 483 135 (T-mobile), nebo mohu volat já - už i já mám neomezený tarif :-).
Dovolit si konečně změnu (raketa u Kalymnosu)

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa