transformace je přirozená cesta

Večerní povídání o terapii

Přijměte pozvání na čaj – setkání s povídáním o terapii a duchovnosti

U dobrého čaje z destilované vody si budeme povídat především o vašich potížích a o možnostech jejich nápravy. Nejedná se o zábavný společenský dýchánek, ochota sdílet s ostatními své vlastní duševní problémy je povinná, takže prosím přijďte každý sám za sebe a své nejlepší kamarádky případně přihlaste na jiný termín.

Pro koho?

Pro všechny vážné zájemce o témata související s terapií a duchovností, čili i pro kolegy terapeuty, bývalé klienty, budoucí klienty, hledače pravdy, hledače klidu... Nově i pro zájemce o spirituální hubnutí pomocí krátkých hladovek, viz video 245. Spirituální hubnutí. Setkání bývají spíše komorní, obvykle přijde tak tři až šest lidi.

Uvažujete-li o terapii, můžete Večerní povídání využít jako přijímačky - možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte :-).

Za jakých podmínek?

Setkání je určeno pouze pro vážné zájemce. Vstupné 500 Kč je třeba uhradit předem, viz Kontakt. Zaplacené vstupné se nevrací, náhradní termíny se neposkytují.

Pro současné i bývalé klienty mojí terapie, jakož i pro absolventy výcviku rituálu přijetí je vstup bezplatný (ale i oni se musí přihlásit předem).

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé úterý od 17:40. Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru, zato se vám budu věnovat hned, jak přijdete. Setkání obvykle trvá asi tři hodiny, končí přibližně ve 20:40.

Nejbližší volné termíny:

  • 8. prosince 2020

Pokud je zde termín vypsán jako volný, určitě jsou v něm ještě volná místa, takže si jej můžete rovnou předplatit bez obav.

  

Reference:

Sešli jsme se v příjemném prostředí, u čaje, každý se svými problémy a výzvami. Pan Havelka, který ani na chvíli nepustil otěže večera z rukou, rozdělil setkání na dvě části: v první každý v několika minutách vyříkal, co ho trápí a proč přišel. Pan Havelka se v tom zorientoval a každému řekl, čím mu může být nápomocen. Ve druhé části večera potom každého probral hlouběji a nastínil mu možná řešení či doporučené přístupy k jeho problému.

Bylo to obohacující. Nejen v tom, jaký vhled měl do mého zabřednutí a mých „démonů“, ale, jak to v těchto případech často bývá, skupinová práce má ještě přídatný efekt. Člověk slyší, s čím bojují jiní, a může vylézt ze své ulity, kde se všechno špatné děje jen jemu. Člověk vidí, co trápí ostatní, a najednou zjišťuje, že při určitém nadhledu to jsou i jeho problémy, i když právě o nich teď zrovna nemluvil. A tak odpovědi a nabídnuté cesty ostatním se stávají i jeho odpověďmi a možnými cestami, přinejmenším stojí za to se nad nimi zamyslit.

Ne, nebyl to promrhaný čas.

Y., leden 2020  
ylka.cesta@seznam.cz  

  

  

Večerní povídání o terapii vřele doporučuji. Přišla jsem s obrovským “knedlíkem” v hrdle, zavřena, stresovaná a odcházela s lehkosti, vděčnosti, s otevřeným srdcem a hlavně s konkrétní metodou.

Velmi mi pomohlo, že jsem mohla mluvit úplně otevřené o svém studu, o tom, že zvenku v mém životě vypadá vše v pořádku, ale vnitřně strádám a trpím.

Bylo pro mne hodně důležité zjistit a prožít, že v mých problémech nejsem sama. Pan Havelka pracoval přesně, soustředěné a dal mi do rukou konkrétní nástroje, se kterými mohu pracovat každý den a pracuji každý den. Mají účinek – mluvím ze zkušenosti – a nejde o chvilkové stavy euforie, nýbrž o nastavení systematické cesty krok za krokem.

Takže: sebrat odvahu a jít na čaj do Radotína se vyplatí.

Barbara Maria Willi, listopad 2019  
Barbara.willi@centrum.cz  

  

  

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa