transformace je přirozená cesta

Večerní povídání o terapii

Přijměte pozvání na čaj – přátelské setkání s povídáním o terapii a duchovnosti

U dobrého čaje z destilované vody si budeme povídat především o vašich potížích a o možnostech jejich nápravy. Nejedná se o zábavný společenský dýchánek, ochota sdílet s ostatními své vlastní duševní problémy je povinná, takže prosím přijďte každý sám za sebe a své nejlepší kamarádky případně přihlašte na jiný termín.

Pro koho?

Pro všechny vážné zájemce o témata související s terapií a duchovností, čili pro i pro kolegy terapeuty, bývalé klienty, budoucí klienty, hledače pravdy, hledače klidu... Nově i pro zájemce o spirituální hubnutí pomocí třídenních hladovek, viz video 245. Spirituální hubnutí. Setkání bývají spíše komorní, obvykle přijde tak čtyři až šest lidi.

Uvažujete-li případně o terapii, můžete Večerní povídání využít jako možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte :-).

Za jakých podmínek?

Vstup je volný (čili bezplatný), je ale třeba si účast rezervovat nejpozději den předem (a tím si i potvrdit, že se setkání opravdu koná :-) nejlépe e-mailem ().

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některou středu od 17:40 hod (čas navazuje na příjezd doporučeného vláčku linky S7, který jede z Hlavního nádraží v 17:17 a ze Smíchovského nádraží v 17:25). (Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru :-). Setkání obvykle trvá tři hodiny, čili končí přibližně ve 20:40.

Nejbližší termíny:

  • úterý 19. prosince 2017 Termín obsazen.
  • úterý 13. února 2018

Těším se na vás!

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa