transformace je přirozená cesta

Večerní povídání o terapii

Přijměte pozvání na čaj – setkání s povídáním o terapii a duchovnosti

U dobrého čaje z destilované vody si budeme povídat především o vašich potížích a o možnostech jejich nápravy. Nejedná se o zábavný společenský dýchánek, ochota sdílet s ostatními své vlastní duševní problémy je povinná, takže prosím přijďte každý sám za sebe a své nejlepší kamarádky případně přihlaste na jiný termín.

Pro koho?

Pro všechny vážné zájemce o témata související s terapií a duchovností, čili i pro kolegy terapeuty, bývalé klienty, budoucí klienty, hledače pravdy, hledače klidu... Nově i pro zájemce o spirituální hubnutí pomocí krátkých hladovek, viz video 245. Spirituální hubnutí. Setkání bývají spíše komorní, obvykle přijde tak tři až šest lidi.

Uvažujete-li o terapii, můžete Večerní povídání využít jako přijímačky - možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte :-).

Za jakých podmínek?

Setkání je určeno pouze pro vážné zájemce. Vstupné 500 Kč je třeba uhradit předem, viz Kontakt. Zaplacené vstupné se nevrací, náhradní termíny se neposkytují.

Pro současné i bývalé klienty mojí terapie, jakož i pro absolventy výcviku rituálu přijetí je vstup bezplatný (ale i oni se musí přihlásit předem).

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé úterý od 17:40. Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru, zato se vám budu věnovat hned, jak přijdete. Setkání obvykle trvá asi tři hodiny, končí přibližně ve 20:40.

Nejbližší volné termíny:

  • úterý 28. ledna 2020 obsazeno
  • úterý 25. března 2020

Pokud je zde termín vypsán jako volný, určitě jsou v něm ještě volná místa, takže si jej můžete rovnou předplatit bez obav.

  

Reference:

Večerní povídání o terapii vřele doporučuji. Přišla jsem s obrovským “knedlíkem” v hrdle, zavřena, stresovaná a odcházela s lehkosti, vděčnosti, s otevřeným srdcem a hlavně s konkrétní metodou.

Velmi mi pomohlo, že jsem mohla mluvit úplně otevřené o svém studu, o tom, že zvenku v mém životě vypadá vše v pořádku, ale vnitřně strádám a trpím.

Bylo pro mne hodně důležité zjistit a prožít, že v mých problémech nejsem sama. Pan Havelka pracoval přesně, soustředěné a dal mi do rukou konkrétní nástroje, se kterými mohu pracovat každý den a pracuji každý den. Mají účinek – mluvím ze zkušenosti – a nejde o chvilkové stavy euforie, nýbrž o nastavení systematické cesty krok za krokem.

Takže: sebrat odvahu a jít na čaj do Radotína se vyplatí.

Barbara Maria Willi, listopad 2019  
Barbara.willi@centrum.cz  

  

  

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa