transformace je přirozená cesta

Výcvik rituálu přijetí

Rituál přijetí je absolutně nejúčinnější nástroj k léčbě deprese ze všech, které jsem kdy poznal. Jeho terapeutické účinky se naplno rozvinou zejména při pravidelném dlouhodobém praktikování. Dobře nacvičený rituál přijetí se během několika měsíců může stát mentálním antidepresivem tak mocným, že umožní bezpečné vysazení chemických antidepresiv. Touto cestou jsem dokázal vysadit antidepresiva já sám a později i mnoho desítek mých klientů v terapii. Kromě toho je rituál přijetí i nedocenitelnou pomůckou na duchovní cestě.

Pro koho?

Pro ty z vás, kteří to se svojí cestou z deprese myslí vážně, nabízím intenzivní večerní výcvik rituálu přijetí, ve kterém vám pomohu vyladit vaše provedení rituálu na plnou účinnost.

Uvažujete-li o terapii, můžete Výcvik rituálu přijetí využít jako přijímačky - možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte (a já si vyzkouším, jak se s vámi pracuje :-).

S každým účastníkem projdeme následující kroky:

  • supervizi konkrétního provádění rituálu přijetí
  • koučing k vyladění výkonu rituálu přijetí naplno
  • nakalibrování co nejobjektivnějšího měření rituálu přijetí
  • exhibiční tandemový let nad 100 % (s tím, kdo bude rituál přijetí zvládat nejlépe :-)
  • metodická pomoc v integraci rituálu přijetí do denního života
  • diskuse nejen k rituálu, ale i k případným dalším otázkám k cestě z deprese

Výcvik má spíše komorní charakter, mohou tady být maximálně čtyři účastníci.

Za jakých podmínek?

  • Kurzovné 2200 Kč je třeba uhradit předem, viz Kontakt. Zároveň mi o tom prosím napište i do mailu () s vašimi kontaktními údaji. Pro současné i minulé klienty mojí terapie jakož i pro absloventy minulých výcviků rituálu platí zvýhodněná poloviční cena 1100 Kč.
  • Je velmi doporučeno rituál přijetí už umět předem jako když bičem mrská (text zpaměti a bezchybně, gesta bez přemýšlení) a nějakou dobu ho už pravidelně praktikovat. Za tím účelem vám po přihlášení pošlu domácí úkoly pro důkladnou přípravu.
  • Musíte být ochotni předvést svůj rituál přijetí nejen přede mnou, ale i před ostatními účastníky.

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé úterý od 17:00 hod. Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru :-). Výcvik trvá necelé čtři hodiny, čili končí před 21. h.

Nejbližší termíny:

  • úterý 17. prosince 2019

Pokud je zde termín vypsán jako volný, určitě jsou v něm ještě volná místa, čili si jej můžete rovnou bez obav předplatit.

Storno podmínky

Za neúčast omluvenou alespoň 24 hodin předem se poskytuje náhradní (následující) termín, nebo vrácení 50 % kurzovného.

  

Reference:

Dne 15. řijna jsem se po delším odhodlávání zúčastnila výcviku rituálu přijetí. Výcviku samotnému předcházely jasné instrukce od pana Havelky, které člověka vybudí k dokonalé přípravě. Největší kus práce je potřeba udělat doma drilem a záměrem dostat se na 100% (příprava na maturitu). Předvedení rituálu pro mě bylo něco jako moje osobní maturita. Užila jsem si ho, a s láskou a vděčností přijala všechny korekce a úpravy.

Velmi mě bavilo i pozorování rituálů ostatních účastníků, toho, jak pan Havelka navigoval, jak se zvyšovala procenta a jak všichni postupně ´rozkvétali´. Způsob, jakým pan Havelka komunikuje a navádí, mi velmi imponuje. Zvláštní kombinace drsnosti a laskavosti... bez omáčky :)

S postupem večera se zvyšoval i pocit jednoty a napojení, tlumené světlo a vycházející poúplňkový měsíc nad oltářem tu atmosféru ještě doladily. Rituál přijetí se stal součástí mého dne a ´bublám´ si v přijetí. Děkuji a vřele výcvik doporučuji.

Ing. Hana Žemličková, říjen 2019  
zemlickova.hana gmail.com  

Poznámka terapeutova: Několik dnů po té zvládla tato šikovná holka samostatně rozchodit základy létání podle videa, viz její komentář pod videem Základy létání. Pro všechny: Dobře nadrilované přijetí je základ, na kterém můžete stavět.

  

  

Udělat už konečně skutečný krok kupředu (nejen si teoretizovat doma u youtube), utříbit si dojmy, umět lépe číst své emoce, vypilovat techniku přijímání života takového, jaký je… to byly hnací síly, které mě motivovaly k přihlášení se na výcvik rituálu přijetí.

Pan Havelka je profesionál, vycítí přesně, kde vás bota tlačí, postupně najde a ukáže směr cesty, vybudí vaši vnitřní motivaci a kousek cesty po rozpálené zemi ve vašem labyrintu vás osobně doprovází. Je to úžasný proces.

Upřímně děkuji panu Havelkovi za povzbuzující a motivační vedení během rituálu přijetí i střelmého rituálu (a následně i během tandemového letu). Po tom, co jsem se vůbec poprvé v rituálu dostala na 100% přijetí všeho (zejména přijetí sebe samé a mého vnitřního pocitu viny), jsem zažila pocit uvolnění a osobního pohodlí. Vám všem, kteří tyto řádky čtete, výcvik rituálu přijetí rozhodně doporučuji. Možná také získáte nový úhel pohledu a přijmete nepřijatelné :-).

Klárka Dufková, červenec 2019  
1408klara@seznam.cz  

  

Poprvé se mi podařilo udělat rituál na 100 %!!! Mám z toho velkou radost, protože sám jsem se zasekl někde na 40 %, což i pan Havelka při mém předvádění rituálu potvrdil. Výcvik rituálu mi pomohl v identifikaci a překonání mých bloků, které mi bránily v posunu k lepším číslům. Nicméně to hlavní, jak říká i pan Havelka, je dril, dril a dril. Jsem rád, že jsem na Výcvik šel a doporučuji ho i těm, kteří váhají stejně, jako jsem váhal já.

Ing. Lukáš Faltejsek, květen 2019  
lukin@worldmail.cz  

  

Nemohu najít slova, přijetí se stalo nedílnou součástí mojí cesty z deprese, ale i cesty životem. Po výcviku mám ten náhled hlubší a hlubší snad každým dnem. Přesto že jsem již před rituálem ovládal provedení dobře, což mi pan Havelka potvrdil, během a po setkání se moje prožívání rituálu prohloubilo a rozšířilo. Na výcviku jsem dostal velkou motivaci přijímat to co je, a to na 100%, moje ambice vzrostly a musím říci, že pan Havelka ví co dělá, když neustále opakuje důležitost přijetí. Výcvik rituálu přijetí na mě udělal veliký dojem, za tu cenu je to za hubičku. Suma sumárum, doporučuji všemi deseti.:)

Dominik Gorčák, září 2018  
dominikgorcak@seznam.cz  

  

Rituál přijetí trénuji už delší dobu, ale až na tomto semináři jsem se teprve naučil jej dělat správně. Rituál přijetí totiž není jen básnička, kterou si člověk opakuje před spaním, je to zážitek, který doporučuji prožít každému, kdo má s přijímáním problém. Ve videích a tady na webu je jistě dostatečný teoretický popis, ale konkrétní podoba přijímání v praxi je na každém z nás. Cílem je však dostat se v Rituálu přijetí pokaždé na 100 %, v tuto chvíli se pak absolutně rozpouští deprese a je nahrazena ničím nerušenou pohodou, nad 100% přijetí nastává pocit blaženosti, tedy extáze. Tréning rituálu přijetí je jedinečná příležitost k jeho správnému nastartování a když se zadaří, tak i k prožití úžasného mystického zážitku vysoko nad 100%, který mě osobně už nenechá pochybovat o funkčnosti přijímání v této rituální podobě.

Radek Páleník, září 2018  
rapa.1953@gmail.com  

  

Dne 18.9. jsem ze zúčastnila Výcviku rituálu přijetí, večer byl příjemný a přínosný, nejdříve nás pan Havelka vyzval k tomu, abychom se jeden po druhém představili a řekli, co chceme, aby bylo výsledkem našeho setkání. Každému klientovi pozorně a s nelíčeným zájmem naslouchal a u každého shrnul, jakým by večer pro něj mohl být přínosem. Potom jsme se přesunuli k individuálnímu praktickému nácviku rituálu. Bylo pěkné být přítomna pronášení rituálu ostatnímu účastníky a pak jsem přišla na řadu já. Během nácviku jsem pochopila, že jde o to, abych si uvědomila a procítila, že můžu všechno přijímat s láskou a vděčností. Potom je dělání rituálu radost. Jak říká pan Havelka: Přijímání musí být pohodlné. Už chápu, co tím myslí. Dříve jsem rituál přeříkávala během dne, v duchu, teď ho dělám dvakrát denně nahlas, rituálně, tak jak nám pan Havelka doporučil.

Rozhodně všem moc doporučuji tento seminář absolvovat, pochopila jsem mnoho o každodenním přijímání všeho, co je (a nejenom během rituálu).

Děkuji.

MUDr. Adéla Štefková, září 2018  
adela.stefkova@gmail.com  

  

Rituál přijetí jsem poprvé viděla ve videu na YouTube. Přišel mi hodně zajímavý, neboť vím, že přijetí je rozhodně lepší než odpor vůči stávající blbé situaci. Dělala jsem ho na panické ataky a občas mi trochu pomohl. Sledovala jsem videa p. Havelky už delší dobu a zaujalo mě, jak má k depresi poněkud jiný přístup než většina terapeutů, co jsem poznala. Proto jsem se po čase rozhodla zaplatit si terapii. Cítím, že se o sobě dozvím ještě něco jiného, co mi pomůže se mnohem lépe uzdravit. Když mi telefonicky p. Havelka nabídl výcvik rituálu, tak jsem chvilku zaváhala kvůli penězům, ale na výcvik jsem druhý den šla. A byl to určitě přínos, protože jsem se naučila rituál přijetí provádět poctivě a řádně ho i měřit. Teď objevuji, jaké různé odpory se při jeho provádění vynořují a že zpracovat to vše asi nebude lehké. Ale jsem rozhodnuta se tím prokousat, protože cítím ten velký potenciál v něm. Takže výcvik doporučuji.

Mgr. Jitka Špalková, červen 2018  
sasara.jita@seznam.cz  

  

Dobrý den, pane Havelko,

výcvik rituálu u Vás byl velmi zajimavý a znovu jsem si potvrdil, ze terapie u Vás má smysl. Určitě velkým přínosem pro mě bylo rozebírání mých pocitů ihned po provedení rituálu a následně zvyšování jeho efektivity a zpřesňování jeho měření. Dalším užitečným krokem bylo druhé zasvěcení do rituálu přijetí – vysvětlování smyslu jednotlivých vět v rituálu a podrobné popisováni, jak konkrétně rituál přijetí prožívat a jak nad tím vším uvažovat.

Ale pro mě osobně byla asi největším ziskem inspirace, že byste mi doporučil začít uvažovat o cestě terapeuta, to mi velmi imponovalo, protože v nitru to tak již nějakou dobu cítím.

Díky za vaši pomoc.

Ing. David Provazník, červen 2018  
provaznik11@gmail.com  

  

S rituálem přijetí pana Havelky jsem se setkala ve videu na YouTube asi před třemi roky. Přišel mi zajímavý a to bylo všechno. Pak přišlo těžké období a já ho začala z nouze zkoušet. Ale nevytrvala. Opět jsem ho odložila.

A zkoušela jsem místo toho odříkávat afirmace, pozitivní programování, očistné meditace, dokonce modlitbu. Cítila jsem, že to nevede k očekávaným výsledkům a tak jsem se rozhodla, že dám znova šanci rituálu přijetí a budu ho dělat poctivě každý den. Vytrvala jsem 14 dní a začala se cítit malinko líp. Rozhodla jsem se přihlásit na seminář Výcvik rituálu přijetí, zaplatila a byla zvědavá.

Pod vedením pana Havelky jsme trénovali posílení mého záměru přijmout a podstatně poctivější hraní role opravdu zbožného přijetí s opravdovou láskou a vděčností, což mi efektivně pomohlo prokousat se mými letitými odpory, takže jsem nakonec udělala rituál opravdu na 100%. A bylo mi v tom moc dobře.

Po výcviku se rituálu věnuji podle návodu každý den a procento přijetí stoupá i v místech, kde to předtím nešlo. Prožívám skutečné stavy přijetí, spojenectví s "Vesmírem" a uvědomuji si s dojetím to, co jsem předtím nebyla schopna vidět. Rituál prostě začíná fungovat. Chce to jen poctivost, důslednost a trpělivost. Těším se na další vývoj. A výcvik rituálu přijetí vřele doporučuji!

Milena Pohlová, březen 2018  
www.bytnazivu.cz   

  

Videa Jana Havelky se ke mně dostala jako záchranné lano na mé cestě z deprese. Velmi mě oslovil rituál přijetí a já trénovala, abych ho uměla odříkat zpaměti a už jsem plánovala, že se přihlásím na výcvik rituálu přijetí. Dala jsem si závazek, že do té doby shlédnu všechna dosud uvedená videa. Dávalo mi to velký smysl. Postupně jsem jejich prostřednictvím dostávala odpovědi na své otázky.

Na výcviku se ukázalo, že odříkat zpaměti rituál přijetí je podmínka nutná, nikoliv však dostačující. Chybělo mi emoční vyjádření, náboj, prostě jsem to neuměla zahrát. Ozvala se moje tréma, citlivost a zranitelnost a já nemohla pokračovat. Rozplakala jsem se. Pláč odplavil nahromaděný stres jako když déšť smyje prach. Vzduch se vyčistil.

Díky laskavému vedení a klidné síle Jana Havelky se mi po několika opakováních povedl RITUÁL PŘIJETÍ jako dobrý divadelní kousek. A přijetí dosahovalo v daný okamžik téměř 100%. V tu chvíli mi bylo jasné, že to půjde…

Tímto pro mě začala cesta postupného poznávání sebe sama a pravidelné práce na sobě.

S poděkováním a přáním všeho dobrého Michaela Adamová, duben 2017  
michaela.misa@seznam.cz  

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa