transformace je přirozená cesta

Výcvik rituálu přijetí

Rituál přijetí je absolutně nejúčinnější nástroj k léčbě deprese ze všech, které jsem kdy poznal. Jeho terapeutické účinky se naplno rozvinou zejména při pravidelném dlouhodobém praktikování. Dobře nacvičený rituál přijetí se během několika měsíců může stát mentálním antidepresivem tak mocným, že umožní bezpečné vysazení chemických antidepresiv. Touto cestou jsem dokázal vysadit antidepresiva já sám a později i několik desítek mých klientů v terapii.

Pro koho?

Pro ty z vás, kteří to se svojí cestou z deprese myslí vážně, nabízím intenzivní večerní výcvik rituálu přijetí, ve kterém vám pomohu vyladit vaše provedení rituálu na plnou účinnost.

S každým účastníkem projdeme následující kroky:

  • supervizi konkrétního provádění rituálu přijetí
  • koučing k vyladění výkonu rituálu přijetí naplno
  • nakalibrování co nejobjektivnějšího měření rituálu přijetí
  • metodická pomoc v integraci rituálu přijetí do denního života
  • diskuse nejen k rituálu, ale i k případným dalším otázkám k cestě z deprese
  • nově i případná konzultace spirituálního hubnutí, viz video 245. Spirituální hubnutí.

Na závěr dostanou účastníci takzvané „druhé zasvěcení do rituálu přijetí“. Na rozdíl od „prvního zasvěcení“, které je k dispozici na videu a na webu, kde je popsána a vysvětlena forma rituálu, obsahuje druhé zasvěcení předání „metodických pokynů od Vesmíru“, které jsem dostával v době, kdy jsem s rituálem sám začínal, a kterých si dodnes velmi považuji. Proto je předávám pouze těm, kteří se k tomu kvalifikovali perfektním zvládnutím formy rituálu. Druhé zasvěcení sestává zejména z metodických doporučení pro konkrétní meditativní zaměření pozornosti v jednotlivých částech rituálu.

Za jakých podmínek?

  • Kurzovné 1800 Kč je třeba uhradit předem, viz Online platba za terapii. Zároveň mi o tom prosím napište i do mailu () s vašimi kontaktními údaji.
  • Je velmi doporučeno rituál přijetí už umět předem jako když bičem mrská (text zpaměti a bezchybně, gesta bez přemýšlení) a nějakou dobu ho už pravidelně praktikovat.
  • Musíte být ochotni předvést svůj rituál přijetí nejen přede mnou, ale i před ostatními účastníky.

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé úterý od 17:40 hod. Čas navazuje na příjezd doporučeného vláčku linky S7, který jede z Hlavního nádraží v 17:15 a ze Smíchovského nádraží v 17:23. Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru :-). Výcvik trvá tři hodiny, čili končí přibližně ve 20:40.

Nejbližší termíny:

  • úterý 6. března 2018

Pokud je zde termín vypsán jako volný, určitě jsou v něm ještě volná místa, čili si jej můžete rovnou předplatit bez obav.

Storno podmínky

Za neúčast omluvenou alespoň 24 hodin předem se poskytuje náhradní (následující) termín, nebo vrácení 50 % kurzovného.

Reference

Videa Jana Havelky se ke mně dostala jako záchranné lano na mé cestě z deprese. Velmi mě oslovil rituál přijetí a já trénovala, abych ho uměla odříkat zpaměti a už jsem plánovala, že se přihlásím na výcvik rituálu přijetí. Dala jsem si závazek, že do té doby shlédnu všechna dosud uvedená videa. Dávalo mi to velký smysl. Postupně jsem jejich prostřednictvím dostávala odpovědi na své otázky.

Na výcviku se ukázalo, že odříkat zpaměti rituál přijetí je podmínka nutná, nikoliv však dostačující. Chybělo mi emoční vyjádření, náboj, prostě jsem to neuměla zahrát. Ozvala se moje tréma, citlivost a zranitelnost a já nemohla pokračovat. Rozplakala jsem se. Pláč odplavil nahromaděný stres jako když déšť smyje prach. Vzduch se vyčistil.

Díky laskavému vedení a klidné síle Jana Havelky se mi po několika opakováních povedl RITUÁL PŘIJETÍ jako dobrý divadelní kousek. A přijetí dosahovalo v daný okamžik téměř 100%. V tu chvíli mi bylo jasné, že to půjde…

Tímto pro mě začala cesta postupného poznávání sebe sama a pravidelné práce na sobě.

S poděkováním a přáním všeho dobrého Michaela Adamová, duben 2017  
michaela.misa@seznam.cz  

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa